Pro zájemce

S námi je triatlon pro každého!

 

 — Nejmenší —

Začít s triatlonem se dá téměř v každém věku. Děti bereme jíž od čtyř let a máme pro ně speciální triatlonovou školku.

— Mládež —

Tréninky mládeže jsou zaměřeny na techniku a rozvoj dovedností. Děti se nejlépe učí hrou a tím se řídíme. Tréninky jsou pojaty tak, aby byly pro každého přínosem do života.

 

— Profík i hobík —

Nejsme zacíleni na určitou výkonnostní skupinu. Trénujeme od naprostých začátečníků po profesionály.

 

Naše tréninky

Trénujeme přes celý rok a to včetně prázdnin, kdy navíc pořádáme soustředění a tábory. Několikrát týdně plaveme v bazénu a přes léto trénujeme na otevřené vodě v Malém Ratmírově. Běžecké tréninky na atletickém stadionu máme pravidelně v pátek, v zimě se připravujeme v tělocvičně. V létě trénujeme na kolech a nejmenší účíme jízdu na kole úplně od začátků. V zimě pokračujeme v cyklistické přípravě na trenažerech.

Přijďte si to zkusit! 

S nejmenšími dětmi za námi můžete přijít v úterý do bazénu od 17:30 nebo v pátek na atletický stadion u bazénu od 17:00 (sraz vždy o 15 minut dříve).

Starší děti nebo dospělí si můžou přijít vyzkoušet každý pátek od 16:30 běžecký trénink na atletickém stadionu u bazénu.

Ideální je předem dát vědět pokud si s námi přijdete zatrénovat. Vyzkoušet si můžete tréninky víckrát, aby jste poznali všechny krásy triatlonu 🙂

Tomáš Vaněk

mail: tomas.vanek@tcv-jh.cz

mobil: +420 774 534 435

Naše aktivity si můžete prohlédnout na sociálních sítích