Mikulášský aquatlon

Výsledky

Mikulášský aquatlon 2021 – Adventní kalendář 12/24

Mikulášský aquatlon 2021 – Adventní kalendář 12/24

V sobotu 4. 12. jsme po dvou letech opět uspořádali Mikulášský aquatlon. První část proběhla v plaveckém bazénu, kde si každý účastník odplaval vzdálenost dle věkové kategorie. Po krátké přestávce jsme se za hustého sněžení přesunuli na atletický stadion. Zde běžci...

Mikulášský aquatlon bude již 4. 12. 2021!

Mikulášský aquatlon bude již 4. 12. 2021!

V sobotu se bude konat tradiční závod kombinace plavání a běhu v Jindřichově Hradci. Přijďte si s námi užít poslední závod roku za dodržení všech platných opatření. Více informací a registrace zde: https://tcv-jh.cz/mikulassky-aquatlon

Mikulášský aquatlon přichází!

Mikulášský aquatlon přichází!

Již v sobotu 7. prosince tradičné pořádáme předvánoční závod Mikulášský aquatlon. Přijďte si zazávodit a můžete si odnést bohaté ceny.

Plavecké tratě pro děti 6–9 let jsou zkráceny!

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ

Děti do 12 let

  • Děti do 12 let, které nevykazují klinické příznaky onemocnění Covid -19, se mohou účastnit pohybových aktivit bez prokázání podmínek jako je očkování, prodělání nemoci nebo negativní výsledek testu.

Mládež od 12 do 18 let

  • Mládež ve věku od 12 do 18 let, která nevykazuje klinické příznaky onemocnění Covid -19, se může účastnit pohybových aktivit s prokázáním podmínek jako je očkování, prodělání nemoci nebo negativní výsledek PCR testu, který má obecně platnost 72 hodin, ale v případě pohybové aktivity organizované pod sportovním svazem je jeho platnost 7 dní.

Nad 18 let

  • Účastnící pohybových aktivit nad 18 let se musí prokázat dokončeným očkováním nebo prodělanou nemocí. Negativní výsledek PCR testu lze použít pouze pro osoby s nedokončeným očkováním.

Běžecká trať závodu pro dospělé

Minulý ročník