den 1:
Triatlonový víkend v Karlových Varech začal již v pátek posledního srpna a to závodem žáků do patnácti let. Celý závod se odehrával na koupališti Rolava. Vojtěch Gröschl vyhrál kategorii 10-11 let. Vojtův bratr Václav dokončil na pátém místě. Ve starším žactvu Tereza Duchková vybojovala desáté místo a Matyáš Němec mezi chlapci místo dvanácté.

den 2:
V sobotu byl na programu závod českého poháru na tratích sprint triatlonu. Na náročnosti závodu přidala městská trať, vedoucí centrem Karlových Varů, a kopcovité výjezdy při cyklistické části.
Dorostenka Lenka Švecová, která reprezentovala Českou republiku v půlce srpna na závodu olympijských nadějí v polském Bialymstoku, se umístila na stříbrné pozici. Tři junioři za TCV se účastili závodu. Nejlépe Jan Trutna, který doběhl na třetím místě. Jindřich Stříhavka pátý a Tomáš Hájek dvanáctý. Jediným startujícím mezi dospělými se stal Jiří Thoma. V nabité konkurenci doběhl na šestnáctém místě ze třiceti osmi startujících v kategorii 20-39 let.

den 3:
František Linduška po závodu světového poháru:

Dnešek byl jedním slovem fantazie! 5. místo na závodě světového poháru v Karlových Varech je pro mě něco o čem jsem před závodem jen snil a zároveň dalším životním úspěchem v této zatím skvěle rozjeté sezóně! Díky všem za úžasnou podporu na trati i mimo ní!